لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید:

 علاوه بر این مفاد، کمپ بورس به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.
1 قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات را مطالعه فرمائید.
2 هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت کمپ بورس می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام کمپ بورس را ندارد.
3  اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت کمپ بورس هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.
4 درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، کمپ بورس می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

 5 در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه کمپ بورس پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، کمپ بورس می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

 6ایجاد هرگونه محتوی نامتعارف شامل هرگونه توهین و فحاشی به افراد (به خصوص سران کشور)، متون سیاسی و غیر اخلاقی، مخل نظم عمومی، مخل امنیی ملی و خلاف عرف ممنوع می‌باشد و به محض مشاهده دسترسی کاربر به سیستم مسدود می شود و همچنین تمامی در صورت لزوم به پلیس فتا و مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد.
7  عضویت شما در سایت شرکت ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .
8  کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، کمپ بورس حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای مدیر سبز نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

9 هزینه تمدید اشتراک معادل 80% هزینه اشتراک قبلی با استفاده از کد تخفیف سالانه است.
10 خدمات سایت کمپ بورس به‌طورکلی به شرح زیر است:

– ارائه محصولات آموزشی برای سرمایه گزاران در بورس سهام ایران و برگزاری دوره‌های آموزشی درزمینه بورس سهام ایران ، مدیریت سبد ، انواع سهام ، روش های سود در کوتاه مدت و بلند مدت و میان مدت ، نحوه خرید و فروش ، بهبود عملکرد سبد و …